Ołeksandr Usyk ogłosił, że zwalnia wszystkie posiadane pasy mistrzowskie. Jednocześnie podkreślił, że nie kończy kariery.
- Moi drodzy, wszystkim życzę dobrego dnia. Dziś jest piątek, piękna pogoda i dobry dzień, by powiedzieć, że chcę zwakować wszystkie pasy, które obecnie posiadam. Chcę, aby stały się wolne, żeby chłopaki, którzy czekają w kolejce, mogli o nie zawalczyć. Przyjaciele, oddaję pasy, ale nie odchodzę ze sportu, ponieważ przede mną jeszcze mój ostatni taniec - powiedział Ukrainiec, który zachował jednak tytuł mistrza The Ring.


