Oleksandr Usyk powinien zakończyć karierę! - niezmiennie przekonuje były menadżer Ukraińca Alex Krassiuk.
- Jako zwykły kibic boksu chciałbym oglądać walki Usyka jeszcze przez 10 lat. Boks w jego wykonaniu to nie tylko sport, to sztuka. Jednak zajmuję się tym od ponad 20 lat i dzięki temu mam możliwość "zajrzeć w jutro". Bardzo nie chciałbym, aby dziedzictwo, które budowaliśmy przez ponad 12 lat, zostało roztrwonione przez niekompetentne zarządzanie - stwierdził Krasiuk w rozmowie ze sport.ua.
Według najnowszych ustaleń ukraińskich mediów Usyk z zawodowymi ringami żegnać się jednak nie zamierza, a jego kolejnym rywalem będzie Agit Kabayel.
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS



