Na sierpień lub wrzesień planowana jest walka pomiędzy mistrzem świata WBA wagi półśredniej Rolando Romero (17-2, 13 KO) i byłym czempionem dwóch kategorii wagowych Teofimo Lopezem (22-2, 13 KO) - informuje amerykański dziennikarz Dan Rafael.
Pojedynek odbędzie się na gali organizowanej w USA i będzie pokazywany w systemie Pay-Per-View. Dokładna data oraz lokalizacja mają zostać potwierdzone niebawem.
Lopez w ostatnim czasie był łączony z Zuffa Boxing, gdzie według medialnych doniesień miał stoczyć pojedynek z Shakurem Stevensonem. Romero nie boksował od ubiegłorocznej wygranej z Ryanem Garcią.
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

